STIHL SR 200 D

10 l

• , zakúpené v garden-technik.sk

• nízka hmotnosť
  • , zakúpené v HOBBY-Németh

• Jednoduchá obsluha, oproti mechanickým postrekovačom postreková látka sa dostane aj na neprístupné miesta, zkracuje čas potrebný na postrekovanie. Zatiaľ som ho využil na postrek zemiakov
    • Obával som sa či motor nebude hlučný ale našťastie postrekovač pracuje tak efektívne že čas potrebný na postrekovanie zkracuje natoľko že aj keby bol motor hlučný - a teda nie hlučný - tak by človeku nevadilo.
    • Jedinou nevýhodou je cena.

• Nemá veľkú váhu na chrbte a nahodím si ho aj sama na ramená
    • Dobre sa udržiava v čistote
    • Má dobrý rozptyl
    • Motor nie je hlučný

Zatiaľ nezistila som, som spokojná

Objem
10 l

Ľahký rosič s extrémne veľkým užívateľským komfortom pri nosení vďaka dôrazu na ergonómiu, kompaktnosť a ťažisku v blízkosti tela. Ideálny pre starostlivosť o plodiny do výšky 2,5 m. Objem nádrže 10 l. Užívateľský veľmi jednoduché štartovanie, ovládanie jednou rukou pomocou multifunkčnej rukoväte, ochranný golier chráni obsluhu proti poliatiu postrekovou látkou. Sériovo dodávaný s kužeľovou, jednostrannou a dvojitou vychyľovacou mriežkou.

Technické parametre:

• Rozprašovacia funkcia (semená, granulát): –

• , zakúpené v garden-technik.sk

• nízka hmotnosť
  • , zakúpené v HOBBY-Németh

• Jedinou nevýhodou je cena.

• Nemá veľkú váhu na chrbte a nahodím si ho aj sama na ramená
    • Dobre sa udržiava v čistote
    • Má dobrý rozptyl
    • Motor nie je hlučný

Zatiaľ nezistila som, som spokojná

• , zakúpené v Motozahrada.eu

Konkrétny rosič som si vybral podľa recenzií na nete. Zatiaľ som ho použil iba jedenkrát a som s ním spokojný. Trochu mi vadil tvar sitka na nádržke na postrekovú kvapalinu. Pri plnení nádržky, postreková kvapalina špliechala von. A sitko sa dosť ťažko vyberá. Aspoň prvýkrát to išlo dosť ťažko. Ale to sú len drobnosti. Zatiaľ som s ním spokojný, takže odporúčam.

• , zakúpené v BOEL

Tento rozprašovač som si vybral pre vynikajúce recenzie, a pre značku. Už som ho používal a neľutujem - je perfektný.