GARDENA Comfort 12 l 0884-20

vysokotlakový
Objem
12 l
1 kg

Ak potrebujete postrekovať väčšie množstvo stromov alebo kríkov, je GARDENA postrekovač na chrbát s objemom 12 litrov správnou voľbou. Vďaka veľkému objemu zásobníka je ideálny pre starostlivosť o rastliny, ako sú ovocné stromy alebo dokonca vinice vo väčších záhradách. Postrekovač na chrbát vám ponúka vysoký stupeň pohodlia pri prenášaní, čo značne uľahčuje prácu na záhrade. Vďaka ergonomickému tvaru nádoby a polstrovaným nosným popruhom je jeho nosenie veľmi pohodlné. Postrekovač na chrbát je vhodný ako pre ľavákov, tak i pravákov. Veľký otvor na zásobníku umožňuje jeho veľmi ľahké naplnenie. Dodávaný filter navyše zabraňuje vniknutiu cudzích látok do nádoby a udržuje trysku čistú. Pôsobivá je tiež postrekovacia rúrka. Možno ju predĺžiť, čím sa zväčšuje váš polomer postreku, takže dosiahnete aj na vzdialenejšie listy. Jemná hmla funguje dobre aj na zavlažovanie citlivých rastlín.

Technické špecifikácie

Číslo výrobku 11140-20

EAN-Code: 4078500052399

Vlastnosti

Navrhnutý pre ľavákov i pravákov

Vďaka ramenným popruhom, ktoré je možné umiestniť na obe strany, je postrekovač na chrbát 12 l vhodný pre ľavákov i pravákov.

Nič nie je nedosiahnuteľné

Vďaka teleskopickej postrekovacie rúrke je manipulácia nielen ľahká, ale tiež umožňuje veľký polomer postreku. Postrekovač umožňuje dosiahnuť aj na listy, ktoré sa nachádza vo väčšej vzdialenosti.

Vrátane filtra

Dodávaný filter zachytí cudzie predmety, takže sa nedostanú do nádoby a tryska tak zostane čistá. Ľahké plnenie

Vďaka veľkému otvoru je plnenie vodou veľmi pohodlné.

Vysoká úroveň pohodlia pri práci

Postrekovač na chrbát s objemom 12 l je obzvlášť pohodlný a šetrný k chrbtu vďaka svojmu ergonomickému tvaru nádoby a polstrovaným nosným popruhom. Je vhodný pre dlhšie trvajúce úlohy.

1zákazník odporúča produkt
2zákazníci neodporúčajú produkt
    • Veľmi dobrá kvalita.
    • Bol som trochu prekvapený, že nebol namontovaný, ale bolo ľahké ho zostaviť pomocou pokynov.

Gardena je zárukou dobrej kvality a jednoduchého používania.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Výrobky Gardena sú najlepšie v sortimente záhradného náradia.
    • Záruka dodávky dielov.
    • Neviem o žiadnych nevýhodách. Je pravda, že nie je najlacnejší.

Značka a spoľahlivosť.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Vhodné pre menšie záhrady.
    • Striekacie rameno je krátke, stromy potrebujú predĺženie.

Dobré používať postrekovač

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Neskúšal som to v reálnom živote len s vodou, ale vyzerá to ako kvalitný sprej, pekne strieka.
    • Podarilo sa mi poslať galón namiesto litra, ale tým horšie : D
    • Trochu drahé za 25k. Za túto cenu môžete dostať motorový olej, ale musíte zaplatiť za kvalitu (a značku).

Chcel som nový postrekovač a verím spoločnosti Gardena.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Jednoznačne kvalitné spracovanie, nie "lacná" čínština. Dobré ramenné popruhy, pekný vzor postreku, vysoký tlak s malým čerpaním.
    • Nie!

Dobrá kvalita, spoľahlivá prevádzka.

• Zatiaľ všetko.
    • Keď je prázdna, nie je vyvážená. Zvláštne malé : -)

Zatiaľ som ho len zmontoval a otestoval vodou. Je to veľmi dobrý malý prístroj, aj keď na prvý pohľad prekvapivo maličký : -) Je pravda, že rozloženie hmotnosti nie je dobré, keď je prázdny, ale nie je to problém, keď je v ňom tekutina. Má teleskopickú rukoväť a na dýze je nastaviteľný rozptylový vzor. Ramenný popruh a rukoväť pumpy sú veľmi pohodlné a striekaciu tyčinku možno pripevniť k bočnej strane zariadenia na uskladnenie. Filter je veľmi jemný. Dúfam, že to bude fungovať aj pri striekaní (umývaní).

• , automaticky preložené z Arukereso.hu

Predchádzajúci je rozbitý, kúpil som výrobky od tohto výrobcu na niekoľkých miestach a moje skúsenosti boli dobré.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Jednoduché nastavenie a používanie aj pre ženy.

Hľadal som spoľahlivý produkt a na základe recenzií som si vybral tento.

• Dobré.
      • Vzduchové čerpadlo je na jednej strane, nie v strede, takže ak je v ňom málo kvapaliny, je nevyvážené.

Potrebujem ho.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu

Kúpil som niekoľko postrekovačov a všetky sa pokazili. Túto som ešte neskúšal, ale som presvedčený, že vydrží.