Agrimotor SX-15D

• z dodaneho produktu chybal sitko ktory je pri prepustacom ventile
  • , zakúpené v BOEL

• Výborný postrekovač na hrozno a ovocné stromy

Predčí očakávania

Akumulátorový postrekovač Agrimotor SX-15D je určené na zabíjanie škodcov. Pracuje s nabíjateľnou batériou

Postrekovač Agrimotor SX-15D je určené na zabíjanie škodcov. Pracuje s nabíjateľnou batériou. Tento postrekovač je vysoko efektívny. Zdroj prúdu 12V-10Ah umožňuje Agrimotor SX-15D byť veľmi ekonomickým.Preto tento model môže fungovať nepretržite po dobu asi 4 hodiny bez dobíjania elektrickým prúdom. Vďaka týmto vlastnostiam je Agrimotor SX-15D oveľa výkonnejší a efektívnejší ako ručné postrekovače. Táto jednotka je veľmi ľahká, váži iba 7,4 kg a vďaka svojej kompaktnosti ho možno ľahko skladovať. Agrimotor SX-15D spája praktickosť, efektívnosť a veľmi vysokú kvalitu. A to všetko za malý poplatok.

Technické údaje:

• z dodaneho produktu chybal sitko ktory je pri prepustacom ventile
  • , zakúpené v BOEL

• Výborný postrekovač na hrozno a ovocné stromy
    • Pozri vyššie.
    • Ešte nie sú skúsenosti....

Po kúpe som mal možnosť urobiť len jednoduchý mokrý test (boli sme ešte po kolená v zime) , fungovalo to, montáž nevyžadovala žiadne odborné znalosti, maximálne čítanie a porozumenie textu (na to som mal dostatok času s tonerovou rúrou). Striekanie bolo prvým živým použitím stroja, "hral" som sa s dodanými multiplikátormi a skutočne, práve malé rozdiely medzi nimi poskytujú rozmanitosť použitia. Vďaka dodatočnej samonakladacej hmotnosti sa ho oplatí zdvihnúť v pohodlnej výške chrbta a lopty po nastavení popruhov, keď je prázdny. Striekať s ním je rádovo pohodlnejšie ako s predchádzajúcim 10litrovým ručným postrekovačom na rameno. Na váhu si treba zvyknúť, ale vďaka komfortu konštantného (a nastaviteľného) prítlaku je to trieda sama o sebe a práca s ňou je jednoduchšia. Batéria je "tuctový" výrobok, takže jej neskoršia výmena je jednoduchá/možno ju vykonať odkiaľkoľvek. Zatiaľ radosť z kocky.

• Nefunguje

Nefunguje to. Motor je chybný, ale čerpadlo nechce prijímať vodu. Popis nie je ani presne pre túto miestnosť. Ismet ... za nič par orat, koszi

• Napájanie na batérie,

Kvôli našim hnednúcim tulipánom som hľadal postrekovač, aby som zistil, či by som mohol chorobu zastaviť.

• Funguje to perfektne.
      • Počas nahrávania by sme mohli získať viac informácií o tom, kam smeruje.

Odporúčanie kolegov.

• Dostatočne dlhý postrekovací systém. Silný tlak. Jednoduchá manipulácia

Mám veľa tulipánov a ich ručné striekanie bolo veľmi pracné. Preto som uvažoval o batériovom napájaní.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
      • Je to skvelý stroj, s ktorým je radosť pracovať.
      • To neviem.

Potreboval som to.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
      • Tichý, nie je potrebné pumpovať, rýchly, ľahko sa používa.
      • Tlak by mohol byť o niečo vyšší, aby sa listy viac pohli.

S výrobkom som spokojný. Hodnota za peniaze, 4 prijaté trysky sú podľa očakávania.

Predčí očakávania